Events

Events
Events
Events
Events
Events
Events
Events
Events
 

Eventy szyte na miarę

Zajmujemy się kompleksową realizacją eventów, począwszy od stworzenia kreatywnej koncepcji, odpowiedni dobór narzędzi i podwykonawców do realizacji, aż po finalną produkcję projektu.

Mamy bardzo duże doświadczenie przy produkcji tras muzycznych, eventów klubowych, koncertów oraz produkcji stref festiwalowych. Realizowaliśmy także duże konferencje jak i strategiczne aktywacje marki.

Przykładowe realizacje

Campari

W ramach aktywacji marki przygotowaliśmy serie eventów realizowanych podczas wystaw i wernisaży. Campari jako marka od lat kojarzona ze sztuką idealnie wpasowała się w klimat i otoczenie.

foto. Aleksander Szczypek

Jagermeister

Wprowadziliśmy markę Jagermeister na największe festiwale w Polsce. m.in. Audioriver, Off Festival, Orange Warsaw Festival, Free Form Festival, Czad Festiwal, Kraków Live Festival. Stworzyliśmy koncepcje kreatywną, projektowaliśmy i budowaliśmy strefę, negocjowaliśmy kontrakty i wyprodukowaliśmy wszystkie eventy wraz z animacjami na każdym z festiwali.

foto. Bartek Kucz Kuczkowski / Ignacy Śmigielski

K-Mag Afterparty

Od lat współpracowaliśmy z siecią klubów Czekolada (obecnie klub TAN, Czekolada, Mewa Towarzyska, Dom Kultury) i byliśmy współorganizatorem corocznego K-Mag afterparty w Sopocie, który odbywał się najgorętszym okresie festiwalowym.

foto. Jarek Stankiewicz

European Film Awards

Z ramienia marki Jagermeister przygotowaliśmy afterparty podczas Europejskich Nagród Filmowych. Imprezę zaszczycili tacy goście jak Pedro Almodovar, Pierce Brosnan, Maciej Sztur i wielu innych.

W przestrzeniach Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu zbudowaliśmy strefę festiwalową i przenieśliśmy gości do świata marki Jagermeister. Ekologiczne meble z palet, przemysłowe beczki oraz roślinność stworzyły niesamowity klimat do dobrej zabawy, która skończyła się dopiero nad ranem.

foto. Ignacy Śmigielski