Kompetencje

Kompetencje
Kompetencje
Kompetencje
Kompetencje
Kompetencje
Kompetencje
Kompetencje
Kompetencje
 

Kampanie
Influencerskie

Programy
Ambasadorskie

Specjalizujemy się w projektowaniu spersonalizowanych kampanii influencerskich. Przebadaliśmy wiele programów ambasadorskich, które od lat pojawiały się na rynku i stworzyliśmy w pełni profesjonalnie skuteczne narzędzie, które jest funkcjonalne i dostosowane do obecnych czasów.

Łączymy działania marketingu rekomendacji, tworzymy grupy aspiracji, angażujemy autorytety w danych dziedzinach i środowiskach twórczych. Tworzymy zarówno szeroki, jak i kierunkowy kontent nie tylko w Social Mediach. Jesteśmy skuteczni, bo mamy wiedzę, doświadczenie, znamy potrzeby ludzi i media społecznościowe.

13603688_260685634310170_3927551884094591660_o

MARKETING NA KLUBOWO

Od kilkunastu lat zajmujemy się tworzeniem i prowadzeniem klubów muzycznych i inwestycji gastronomicznych. Stały kontakt z bywalcami i artystami, którzy prowadzą nocny tryb życia zapewnia nam nieocenioną wiedzę na tematy związane z modą, trendami oraz rozwojem mediów społecznościowych. Współpracujemy z celebrytami, influencerami, artystami i trendsetterami przy różnych projektach.

To właśnie dzięki doświadczeniu i znajomości rynku mogliśmy sprostać wymaganiom takich marek jak Jägermeister, Aperol czy Bacardi tworząc strategie oparte na programach ambasadorskich i influencerskich.

Mecenas sztuki - od nazwiska Gajusza Cilniusza Mecenasa - osoba lub instytucja, popierająca rozwój literatury i sztuki, która udziela wsparcia finansowego artystom, instytucjom kulturalnym lub naukowym bez żadnych zobowiązań ze strony obdarowywanej. Opiekun artystów.

MECENAT w służbie Public Relations

Specjalizujemy się w formach Mecenatu w służbie Public Relations.

Dobry PR to sztuka,
a Sztuka to najlepszy PR.

W obecnych czasach wizerunek wymaga nowatorskiego podejścia i potrzebuje działań, których efekt zwraca uwagę, angażuje emocjonalnie i jest na tyle unikalny, że wybija się spośród informacyjnego szumu.

Przygotowujemy kampanie wizerunkowe, które mają za zadanie zwiększyć rozpoznawalność marki dzięki aktywności artystycznej i kulturalnej.